Soğutma Kulesi Koruyucu 30Litre

Proees Soğutma Kulesi Koruyucu

Proees soğutma kulesi koruyucu kireç, mikroorganizma ve mineral tortularının tek bir kimyasal katkı ile sistemde oluşumlarını engelleyerek verimi arttırır. Cihaz kullanım ömrünü uzatır.

HEMEN SATIN AL

Soğutma Kulesi Kireç Ve Korozyon Önleyici Proees

Kullanılan su içerisindeki zararlı mineralleri etkisiz hale getirir. Yapısında koruyucu inhibitörler barındıra özel formülasyonu sayesinde yüzeylerde kireç, tortu ve pas tabakası oluşumunu engeller.

Soğutma kulelerinde kireç, mikroorganizma ve mineral tortularının tek bir kimyasal katkı ile sistemde oluşumlarını engeller. İçerdiği inhibitörler ve özel formülü sayesinde bakır ve alüminyum dahil metal yüzeylerde güvenle kullanılabilir. Sisteminin yüksek verimde çalışmasını sağlar. Çevre açısından zararlı bileşikler içermemektedir. Bakteri oluşumunu ve kötü kokuları engeller. Sistemde pas, korozyon ve kışır oluşumunu önler. Çamurlaşmayı engeller. Donmayı engeller.

Sistemin Proees soğutma kulesi temizleyici ile temizliği sağlandıktan sonra toplam su kapasitenin %10’u kadar Proees soğutma kulesi koruyucu ilave edilir.

MECKİM Soğutma kulesi koruma kimyasalı PROEES 20 Kg’lık bidon şeklinde sunulmaktadır.

Güneş ışığına maruz bırakmayınız. Kuru serin ve havalandırmalı yerde muhafaza ediniz. Üst üste 2 sıradan fazla istiflemeyiniz. Ambalajın ağzını kapalı tutunuz. Başka kimyasallar ile karıştırmayınız.

Soğutma kulelerinde 2 mm kireç % 5 – 7 arası fazla yakıt sarfiyatına neden olur. Kireç yapıştığı yüzeyde ciddi derecede korozyona neden olarak sistemde kısa sürede çürüme oluşturur. Kireç oluşan sistemlerin temizlenerek koruma altına alınması gerekmektedir. Soğutma kulesi korozyon ve kışır önleyici Proees kullanmak, çalışan sistemin verimini korumasını sağlar.

E-Bülten Kayıt

E-Bültene kayıt olarak yenilikler, size özel kampanyalar ve tekliflerden haberdar olun