sarı pirinç dişliler
Pirinç Temizleyici Proees 5Litre

Proees Pirinç Temizleyici

Proees pirinç temizleyici ile hurdaya çıktığını düşündüğünüz bronz, bakır ve pirinç parçalarını temizleyerek sisteme geri kazandırabilirsiniz.

HEMEN SATIN AL

Pirinç Bronz Bakır Temizleyici Proees

Dayanımı ve niteliği açısından birçok sistemde kullanılan bronz, bakır, pirinç metaller zaman içerisinde kararır ve oksitlenirler. Kullanımı gereği durumlardan kaynaklanan yağ ve pas oluşumları da gözlemlenebilir. Proees pirinç temizleyici bu kararmaları, oksit, yağ ve pas oluşumlarını temizlemesi amacı ile kullanılır.

Pirinç, bakır ve bronz parçalarda işlenme esnasında veya bekletilme esnasında bazı lekeler ve izler oluşur bu izlerin giderilmesi, müşteriye teslimde parçaların tamamen temiz olması tercih edilir. Proees pirinç temizleyici pirinç, bronz ve bakır yüzeylerdeki tüm yağ, leke, is, oksit, pas ve kararmanın temizlenmesini kontrollü aşındırma yaparak sağlar.

pirinç parçalar 5lt 12li koli temizleyici

Daldırma yöntemi ile;
Orta kirlilikte parçalar için 1 birim proees pirinç temizleyici 5 birim su ile seyreltilir.
Yoğun kirlilikte parçalar için 1 birim proees 2 birim su ile seyreltilir.
Temizlenmesi istenilen parçaların sığabileceği uygun bir kaba hazırlanan çözeltiyi doldurun. Ortalama 10 saniye parçaları içerisine daldırılıp çıkarın. Daha sonrasında durulama banyosuna alarak durulayın.
Püskürtme yöntemi ile;
Seyreltme oranları daldırma yönteminde olduğu gibidir.
Gerekli koruyucu ekipmanları kullanarak sprey şişesine çözeltiyi doldurun ve yüzeye püskürtüp tel fırça ile bir kaç dakika fırçalayın. İstenilen sonuç elde edildiğinde durulayıp ardından kuru bir bez ile kurulayın.

MECKİM Pirinç Temizleyici PROEES 1 litre / 5 litre / Koli (1 litre x 12 Adet) olmak üzere özel ambalaj şekilleri ile sunulmaktadır.

pirinç borular ve 1 lt pirinç temizleyici

Güneş ışığına maruz bırakmayınız. Kuru serin ve havalandırmalı yerde muhafaza ediniz. Kolileri 4 sıradan fazla istiflemeyiniz. 5 litrelik ve 1 litrelik ambalajları üst üste istiflemeyiniz. Ambalaj üzerinde belirtilen güvenlik ekipmanlarını kullanınız. Ambalajın ağzını kapalı tutunuz. Galvanizde uygulama yapmayınız. Başka kimyasallar ile karıştırmayınız.

E-Bülten Kayıt

E-Bültene kayıt olarak yenilikler, size özel kampanyalar ve tekliflerden haberdar olun