Pirinç Temizleyici
 

Sarı Pirinç Temizleyici Proees bir geri kazanım ürünüdür. Hurdaya çıktığını düşündüğünüz bronz, bakır ve pirinç metal parçalarınızı sisteme geri kazandırabilirsiniz. Dayanımı ve niteliği açısından birçok sistemde kullanılan bu tür metaller zaman ile kararır ve oksitlenirler. Bu kararmaların ve oksitlerin temizlenmesi amacı ile kullanılır.

 

FAYDALARI

PROEES pirinç parça temizleyici ,pirinç parçalarda oluşan kararma oksitlenme ve lekelerin giderilmesi için kullanılan ürünümüzdür. Parçada kontrollü aşındırma yaparak pirinç metal yüzeylerdeki tüm leke, is ve kararmanın temizlenmesini sağlar. Sarı metaller değişik alaşımlarda bulunabilirler bunlara dikkat edilmelidir.

Pirinç parçalar işlenme esnasında ve bekletilme esnasında bazı lekeler ve izler oluşur bu leke, pas, yağ, boya ve izlerin parçanın üzerinden temizlenmesi müşteriye teslimde parçaların tamamen parlaklığını koruması tercih edilir. Bu nedenle pirinç parçalar üzerindeki lekeleri kısa sürede sökerek temiz bir görünüme ulaşması için özel olarak formüle edilmiştir.

 

Nasıl kullanılır;

Daldırma ve püskürtme olarak kullanılabilir. Tavsiye edilen yöntemi daldırma kullanımıdır. Daldırma işlemi ortalama 10 saniye sürer ve daha sonrasında durulama banyosuna alınarak işlem tamamlanmış olur. Püskürtme yöntemi için gerekli koruyucu ekipmanları kullanarak sprey şişesi yardımı ile yüzeye püskürtün tel fırça ile bir kaç dakika fırçalayın. İstenilen sonuç elde edildiğinde durulama yapılması gereklidir.

Depolama ve dikkat edilmesi gerekenler;

Ambalajın ağzını kapalı tutunuz.

Güneş ışığına maruz bırakmayın.

Kuru serin ve havalandırmalı yerde muhafaza ediniz.

Başka Kimyasallar ile karıştırmayınız.

Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

El yüz ve cilde temasında bol su ile durulayınız.

Geçmemesi dışında en yakın sağlık kuruluşuna baş vurunuz.

Galvanizde uygulama yapmayınız.

 Ambalaj üzerinde belirtilen güvenlik ekipmanlarını kullanınız.

AMBALAJ ÇEŞİTLERİ

MECKİM  Sarı pirinç temizleyici kimyasal PROEES®   1litre / 5litre / 1litrex12adet  olmak üzere özel ambalaj şekilleri ile sunulmaktadır.

 

Back to top of page
Email
Phone
WhatsApp
WhatsApp
Phone
Email