Sarı Pirinç Parça Temizleyici

 

Sarı Pirinç Temizleyici Proees bir geri kazanım ürünüdür. Hurdaya çıktığını düşündüğünüz sarı, bakır ve pirinç metallerinizi temizleyerek ve parlatarak sisteme geri kazandırabilirsiniz. Dayanımı ve niteliği açısından birçok sistemde kullanılan bu tür metaller zaman ile kararırlar. Bu kararmaların temizlenmesi ve parlatılması amacı ile kullanılır.

FAYDALARI

PROEES pirinç parça temizleyici ,pirinç parçalarda oluşan kararma ve lekelerin giderilmesi için kullanılan ürünümüzdür. Parçada kontrollü aşındırma yaparak pirinç metal yüzeylerdeki tüm leke, is ve kararmanın temizlenmesini sağlar. Sarı metaller değişik alaşımlarda bulunabilirler bunlara dikkat edilmelidir.

Pirinç parçalar işlenme esnasında ve bekletilme esnasında bazı lekeler ve izler oluşur bu leke, pas, yağ, boya ve izlerin parçanın üzerinden temizlenmesi müşteriye teslimde parçaların tamamen parlaklığını koruması tercih edilir. Bu nedenle pirinç parçalar üzerindeki lekelerin kısa sürede sökerek ilk günkü görünümüne ulaşması için özel olarak formüle edilmiştir.

Nasıl kullanılır;

Daldırma, silme ve püskürtme olarak kullanılabilir. Tercih edilen yöntemi daldırma kullanımıdır. Daldırma işlemi en fazla 10 saniye sürer ve daha sonrasında durulama banyosuna alınarak işlem bitirilmiş olur.

Depolama ve dikkat edilmesi gerekenler;

Ambalajın ağzını kapalı tutunuz.

Güneş ışığına maruz bırakmayın.

Kuru serin ve havalandırmalı yerde muhafaza ediniz.

Başka Kimyasallar ile karıştırmayınız. 

Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

El yüz ve cilde temasında bol su ile durulayınız.

Geçmemesi dışında en yakın sağlık kuruluşuna baş vurunuz.

Galvanizde uygulama yapmayınız.

AMBALAJ ÇEŞİTLERİ

MECKİM® Sarı pirinç parlatıcı ve temizleyici kimyasal PROEES®   1 litre 5 litre 10 litre 30 litre olmak üzere özel ambalaj şekilleri ile sunulmaktadır.

 

Comments are closed.