Havuz Kimyasalları

Ayak Havuzu Dezenfektanı

Powamix ayak havuzu dezenfektanı havuza girmeden önce ayakları daha steril hale getirmek için kullanılır. Kullanım sonrası karşılaşılabilecek her türlü bakteri ve mikroplara karşı önlem alınmış olur.

Daha Fazla Bilgi

Sıvı pH Yükseltici

Powamix pH yükseltici havuz suyunun pH değerini istenilen seviyeye yükseltmek için kullanılır. Renksiz ve konsantredir. Suda kolay çözünür. Köpürme yapmaz.

Daha Fazla Bilgi

Toz pH Düşürücü

Powamix toz pH düşürücü havuz suyunun pH değerini düşürmek için kullanılan toz formda bir kimyasaldır. Havuz suyunun pH değeri ideal olarak 7,2 – 7,6 aralığında olmalıdır.

Daha Fazla Bilgi

Havuz Filtre Temizleyici

Filtre temizleyici Powamix Havuz filtrelerin içindeki tortulu ve kirli kumu temizlemede kullanılır. Havuz suyunun temiz olması filtre kumuna bağlıdır. Kum görevini yapmazsa havuzun suyu temiz olmaz. 

Daha Fazla Bilgi

Sıvı Klor

Powamix sıvı klor havuz suyunda yosun, küf, bakteri ve mantarları yok etmek, suyu dezenfekte etmek için kullanılır.
Çabuk çözünebilen aktif klor içerir.

Daha Fazla Bilgi

Toz pH Yükseltici

Havuzlarda pH değeri günde en az iki kez ölçülür, pH değeri istenilen sınırın altında ise %5’lik çözelti hazırlanarak Powamix sıvı klordan önce havuza azar azar ilave edilir.

Daha Fazla Bilgi

Sıvı pH Düşürücü

 

pH Düşürücü Powamix havuz suyunda pH değerini istenilen sınırlar içerisine düşürmek için kullanılır. Havuz suyunda dezenfeksiyonun etkili olabilmesi için pH değeri 7,2-7,6 arasında olmalıdır.

Daha Fazla Bilgi

Yosun Önleyici

Yosun önlemeye yarayan Powamix Yosun önleyici, havuzlarda yosun oluşmasını ve çoğalmasını engeller. Deniz suyu ve gölet kullanımları için de uygundur. 

Daha Fazla Bilgi

E-Bülten Kayıt

E-Bültene kayıt olarak yenilikler, size özel kampanyalar ve tekliflerden haberdar olun