Chiller Korozyon Önleyici 30Litre

Proees Chiller Koruyucu

Chillerlerde kireç, mikroorganizma ve mineral tortuların tek bir kimyasal katkı ile sistemde oluşumlarını engelleyerek verimi arttırır. Cihaz kullanım ömrünü uzatır.

HEMEN SATIN AL

Chiller Kireç Ve Korozyon Önleyici Proees

Sistemlerde kullanılan su içerisindeki zararlı mineralleri etkisiz hale getirerek yüzeylerde kireç, tortu, pas tabakası ve korozyon oluşumunu engellemek için özel olarak formüle edilmiştir. İçeriğinde bulunan koruyucu inhibitörler sayesinde sisteme zarar vermez.

Chillerlerde kireç, mikroorganizma ve mineral tortularının tek bir kimyasal katkı ile sistemde oluşumlarını engeller. Chiller korozyon ve kışır önleyici İçerdiği inhibitörlerle ve özel formülü sayesinde bakır ve alüminyum dahil bir çok metal yüzeyde güvenle kullanılabilir. Sisteminin yüksek verimde çalışmasını sağlar. Çevre açısından zararlı bileşikler içermemektedir. Bakteri oluşumunu ve kötü kokuları engeller. Sistemde pas, korozyon ve kışır oluşumunu önler. Çamurlaşmayı engeller. Donmayı Engeller.

Sistemin Proees chiller temizleyici ile temizliği sağlandıktan sonra toplam su kapasitenin %10’u kadar Proees chiller kireç ve korozyon önleyici ilave edilir.

MECKİM Chiller koruma kimyasalı PROEES 20 kilogram olarak sunulmaktadır.

Güneş ışığına maruz bırakmayınız. Kuru serin ve havalandırmalı yerde muhafaza ediniz. Üst üste 2 sıradan fazla istiflemeyiniz. Ambalaj üzerinde belirtilen güvenlik ekipmanlarını kullanınız. Ambalajın ağzını kapalı tutunuz. Başka kimyasallar ile karıştırmayınız.

Chillerlerde 2 mm kireç % 5 – 7 arası fazla yakıt sarfiyatına neden olur. Kireç yapıştığı yüzeyde ciddi derecede korozyona neden olarak sistemde kısa sürede çürüme oluşturur. Kireç oluşan sistemlerin temizlenerek koruma altına alınması gerekmektedir. Chiller korozyon ve kışır önleyici Proees kullanmak, çalışan sistemin verimini korumasını sağlar.

E-Bülten Kayıt

E-Bültene kayıt olarak yenilikler, size özel kampanyalar ve tekliflerden haberdar olun