Meckim Kimya

2010 yılında faaliyetlerine Mil ve Kovan (Vida ve Ocak) temizleyicileri, ısıtma & soğutma sistem kimyasalları ve endüstriyel kimyasallar üreterek başlıyor. 2013 yılında ısıtma & soğutma sistem kimyasalları tecrübesiyle ürünlerine kombi kimyasallarını, 2017 yılında ise havuz kimyasalları grubu ve oto bakım grubunu ekliyor.

Kendi konusunda sağlıklı ve bilinçli büyüme politikasıyla sektördeki öncü firmalardan olup ürün yelpazemizi sürekli genişleterek sizlerin sorun ve problemlerini uzmanlık alanlarımız dahilinde gidermeyi  ve ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaç edindik.

Çağdaş hizmet anlayışı içerisinde Meckim Kimya müşterisi olmanın rahatlığını yaşarken güvenli ve doğru danışmanlık hizmet anlayışımızla tanışacaksınız.

MECKİM Kimya Türkiye geneli her il ve ilçede müşterilerimize hizmet veremeyi kendine ilke edinmiştir.

                        MİSYONUMUZ

Sektörün ve müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına uygun ,dünya  standartlarında çevre dostu ve uygun maliyetli ürünler geliştirerek çalışanlarına müşterilerine ve ülkesine değer katan bir firma olmak.

                        VİZYONUMUZ

Mevcut kalite çıtamızı sürekli yüksek tutarak sektördeki ayrıcalıklı yerimizi koruyarak kalıcı üstünlükler sağlayıp Türkiye’nin Lider Bakım Kimyasalları Üreticisi olmak.

Back to top of page
Email
Phone
WhatsApp
WhatsApp
Phone
Email