Hakkımızda

Meckim Kimya

2010 yılında faaliyetlerine Vicotech markasıyla plastik sektöründe kullanılmak üzere mil ve kovan temizleyicileri, Proees markasıyla ısıtma ve soğutma sistem kimyasalları ve endüstriyel kimyasallar üreterek başlıyor. 2013 yılında ısıtma ve soğutma sistem kimyasalları tecrübesiyle ürünlerine kombi kimyasallarını, 2017 yılında ise Powamix markasıyla havuz kimyasalları grubunu ekliyor.
Hedeflere ulaşabilmek için gereken tüm kaynakları doğru zamanda ve doğru şekilde kullanmanın verimliliği artıracağının bilincinde, yatırımlarını firmanın yapısını güçlendirme ve üretim teknolojisini büyütme yönünde yaparak hız kesmeden yoluna devam ediyor.

Çözüm Ortağınız!

Mil ve kovan temizleyiciler ile

Temizleyiciler, koruyucular ve çözücüler ile

Bakım kimyasalları ile

“Her zaman yanınızda”

Misyonumuz

-Sektörde lider ve alanında tecrübeli hammadde tedarikçileriyle çalışmak.
-Üretimde kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ilke edinen anlayışımızla, üretimini yaptığımız ürünleri en kısa zamanda müşterilerimize ulaştırmayı ön planda tutmak.
-Satışla bitmeyen bir hizmet sağlayarak her biri kendi alanında uzman ve deneyimli bir ekiple zamanında ve doğru desteği vermek.
-Tüm ekibimize geniş inisiyatifler vermek, fikirlere saygı duymak ve yenilikleri desteklemek.

Vizyonumuz

Çalışanlarıyla birlikte insani ve toplumsal değerleri ile sürekli fayda sağlayacak olan bir kurum ve sürdürülebilirliği öncelik alan gelişimi ile dünya pazarında lider olmak.

Bize ulaşın

Ürünlerimiz ile ilgili bizimle iletişime geçerek tüm sorularınız için yardım alabilirsiniz

E-Bülten Kayıt

E-Bültene kayıt olarak yenilikler, size özel kampanyalar ve tekliflerden haberdar olun