logar-acıcı-sayfa

Endüstriyel Logar Açıcı

Endüstriyel logar açıcı Proees her türlü kanalizasyon logarı ve bunlara bağlı pimaş, pik döküm ve metal hatlarda tıkanmalara neden olmuş organik atık ve yağ kalıntılarını çözmede etkilidir.

Hemen Satın al

Endüstriyel Tip Logar Açıcı Proees

Endüstriyel logar açıcı Proees Her türlü kanalizasyon logarı ve bunlara bağlı pimaş, pik döküm, metal hatlarda bulunan tıkanıklıklarda, hastane giderlerinde, tıkanmalara neden olmuş organik atık ve yağ kalıntılar üzerinde kullanıma uygundur. Ayrıca ağır sanayi kuruluşları, şehir wc’leri otel, ordu evleri gibi gider kullanımının sıklıkta olduğu işletmelerde tercih edilen logar ve pimaş açıcı üründür.

İçeriğinde bulunan koruyucular sayesinde gideri oluşturan pimaş boruları, contalar ve taş aksamlar üzerinde tahribat ve delinmelere neden olmaz.

Gider borularındaki yağlanmayı temizler, yağlanma kaynaklı daralmaları ortadan kaldırır;
Yatay olarak giden gider borularında zamanla oluşan veya endüstriyel mutfak borularında yoğun yağ kullanımı sonrası gider borularına dökülen yağların boruların çaplarında oluşturduğu daralma kaynaklı organik atıkların takılması ve bu daralmanın sık sık tıkanmalara sebebiyet verdiği yağlanmaları yeteri kadar kullanarak ortadan kaldırmak için geliştirilmiş formülasyona sahiptir. Gider borularındaki yağlanmalar ile reaksiyona girerek taşlaşmış yağ tabakalarını, boruları sökmeye gerek kalmadan yerinde yok eder. 

Endüstriyel tip logar ve pimaş açıcı Proees yeterli kullanım ile borulardaki yağlanmayı ortadan kaldırarak boruların normal çapına dönmesini sağlayacaktır. Tesisatçı yada yetkili kurumlar boruları açsa dahi Proees daralmayı ortadan kaldırmak ve tıkanmaların önüne geçmek için periyodik olarak kullanılması tavsiye edilir.

Endüstriyel tip logar ve pimaş açıcı PROEES tamamen tıkanmış problemli gider içerisine 100’lük pimaşlarda metreye 2 – 2,5 KG 120 lik pimaşlarda 3 – 3,5 KG miktarda dökülerek 30 – 40 dakika beklenir ve daha sonra bol su ile durulaması yapılır. Logarlarda uygun miktar m3 hesaplaması yapılarak belirlenir. Döktüğümüz yer ile tıkanıklığın arasındaki, yatay borularda logar’a olan mesafe kullanacağımız ürün miktarını belirler. Uygulama tıkanıklığın oluştuğu noktaya en yakın yerden yapılmalıdır, bu sayede daha az ürün sarfiyatı elde edilir.

MECKİM Endüstriyel logar açıcı Proees 25 Kg olmak üzere özel ambalaj şekilleri ile sunulmaktadır.

Güneş ışığına maruz bırakmayınız. Kuru serin ve havalandırmalı yerde muhafaza ediniz. 25 Kg’lık bidonları üst üste 2 sıradan fazla istiflemeyiniz. Ambalaj üzerinde belirtilen güvenlik ekipmanlarını kullanınız. Ambalajın ağzını kapalı tutunuz. Başka kimyasallar ile karıştırmayınız. 

E-Bülten Kayıt

E-Bültene kayıt olarak yenilikler, size özel kampanyalar ve tekliflerden haberdar olun