Powamix Havuz Filtre Temizleyici

Powamix filtre temizleyici filtrelerin içindeki tortulu ve kirli kumu temizlemede kullanılır.

Hemen Satın Al

Havuz Filtre Temizleyici Powamix

Filtre temizleyici Powamix Havuz filtrelerin içindeki tortulu ve kirli kumu temizlemede kullanılır. Havuz suyunun temiz olması filtre kumuna bağlıdır. Kum görevini yapmazsa havuzun suyu temiz olmaz. 

Filtre temizleme işlemi toplu kullanılan havuzların temizliği için son derece önemli bir işlemdir. Filtrasyon ve dezenfeksiyon sistemleri olarak uygulanan metotlar yüzme havuzlarında hijyen sorununu tamamen ortadan kaldırmaktadır. Aksi halde yüzme havuzlarında temizliğe önem verilmemesi durumunda, havuzu kullanan kişilerde belirli sağlık sorunları görülebilir ve istenmeyen sonuçlar ortaya çıkabilir. Filtre temizleyiciler havuzlarda mantar, virüs, bulaşıcı hastalıklar gibi sorunların önüne geçilmesi için gereken bir işlem demek mümkün.

Filtrenin içine 25 kg Powamix Filtre temizleyici dökülüp üzerine su ilave edilir ve 2,5 saat bekletilip ters yıkama işlemi gerçekleştirilir ve sistem devreye alınır. Her 3 (üç) yılda bir kumun değişmesi gerekmektedir.

MECKİM Filtre temizleyici Powamix 6 Kg ve 25 Kg olmak üzere özel ambalaj şekilleri ile sunulmaktadır.

Güneş ışığına maruz bırakmayınız. Kuru serin ve havalandırmalı yerde muhafaza ediniz. 25 kg’lık bidonları üst üste 2 sıradan fazla istiflemeyiniz. 6 Kg’ lık bidonları üst üste istiflemeyiniz. Ambalaj üzerinde belirtilen güvenlik ekipmanlarını kullanınız. Ambalajın ağzını kapalı tutunuz. Başka kimyasallar ile karıştırmayınız. 

E-Bülten Kayıt

E-Bültene kayıt olarak yenilikler, size özel kampanyalar ve tekliflerden haberdar olun