beton-harç-çözücü-sayfa

Beton ve Harç Çözücü

Beton ve harç çözücü; beton çimento tabakaları ve kalıntılarını kireç ve tortu oluşumlarını sert yüzeylerden sökülüp temizlenmesi amacı ile üretilmiştir.

HEMEN SATIN AL

Beton ve Harç Çözücü Proees

Beton ve harç çözücü Proees özellikle iş makinelerinde, çimento nakliye araçları ve mikserlerinde, hazır beton ve çimento fabrikalarında makine ve ekipmanlarda, madencilik tesislerindeki araç ve makinelerde biriken beton, harç, kireç, kışır ve tortuların giderilmesinde çok etkilidir. Endüstriyel kullanım içindir.

Proees beton ve harç çözücü ekonomik birim maliyetlerinin yanı sıra, yüzeydeki beton harç ve benzeri kalıntıların yoğunluğuna göre 1/1 ile 1/10 oranında su ile seyreltilerek kullanılır.

Güçlü yapısı sayesinde hızlı bir şekilde beton harç kireç ve tortuyu çözer. İçeriğinde bulunan inhibitörler sayesinde uygulandığı yüzeydeki boya, plastik ve metale zarar vermez.

Yüzeydeki beton, harç ve benzeri kalıntıların
yoğunluğuna göre 1/1 ile 1/10 oranlarında su ile seyreltilerek kullanılır. Giderilmesini istediğiniz beton, harç veya alçı kalıntılarının üzerine ürünü püskürtüp bir fırça yardımı ile yayınız. Kalıntıların tamamen çözünmesini bekleyiniz ardından bol su ile durulayınız. 

Yoğun beton ve harç tabakalarının bulunduğu yüzeylerde 1 birim Proees 1 birim su ile seyreltilerek kullanılır.
Orta yoğunluktaki beton ve harç tabakalarının bulunduğu yüzeylerde 1 birim Proees 5 birim su ile seyreltilerek kullanılır.
Hafif yoğunluktaki beton ve harç tabakalarının bulunduğu yüzeylerde 1 birim Proees 15 birim su ile seyreltilerek kullanılır.
Çok yoğun beton kaplanmış yüzeylerde seyreltmeden direkt kullanıma uygundur.

MECKİM Beton ve harç çözücü Proees 1 litre / 5 litre / 1 litre x 12 Adet (Koli) / 20 litre olmak üzere özel ambalaj şekilleri ile sunulmaktadır.

Güneş ışığına maruz bırakmayınız. Kuru serin ve havalandırmalı yerde muhafaza ediniz. 20 litrelik bidonları üst üste 2 sıradan fazla istiflemeyiniz. Kolileri 4 sıradan fazla istiflemeyiniz. 5 litrelik ve 1 litrelik ambalajları üst üste istiflemeyiniz. Ambalaj üzerinde belirtilen güvenlik ekipmanlarını kullanınız. Ambalajın ağzını kapalı tutunuz. Başka kimyasallar ile karıştırmayınız. 

E-Bülten Kayıt

E-Bültene kayıt olarak yenilikler, size özel kampanyalar ve tekliflerden haberdar olun