Powamix Ayak Havuzu Dezenfektanı 

Powamix ayak havuzu dezenfektanı havuza girmeden önce ayakları daha steril hale getirmek için kullanılır. Kullanım sonrası karşılaşılabilecek her türlü bakteri ve mikroplara karşı önlem alınmış olur.

Hemen Satın Al

Ayak Havuzu Dezenfektanı Powamix 

Yaz mevsiminin gelmesi ve sıcakların artmasıyla birlikte mikroplar üremekte ve özellikle çocuklar başta olmak üzere insanların sağlıklarını tehdit etmektedir. Yazın sıcağında ferahlamak isteyen ve serinlemek için havuzları tercih eden insanların atlamaması gereken birtakım noktalar vardır, bunlardan ilki havuz ayak dezenfektanlarının muhakkak temin edilmesidir. Havuz ayak dezenfektanı POWAMİX® havuza girmeye hazırlanan kişilerin girmeden önce ayaklarını daha steril hale getirmek maksadıyla kullanıIan bir üründür.

POWAMİX Ayak dezenfektanı ürünümüz sayesinde havuzda karşılaşılabilecek her türlü bakteri, mikrop vs zararlı canlılara karşı önlem alınmış olur, bu sayede hastalıkların önü alınmış olur. Bu yüzden mutlaka ama mutlaka havuza girmeden önce POWAMİX havuz ayak dezenfektanı ayağa uygulanmalı ve ardından yüzülmelidir, bu sayede ayakta mantar oluşumu da engellenmiş olur.

Ayak havuzlarında günlük olarak değiştirilerek %5’lik solüsyonun kullanılması önerilir. Havuz kenarının dezenfeksiyon ve temizlik işlemi için kullanıma uygundur. Havuz kenarı temizliğinde %7,5’lik solüsyonla paspas yapılıp kuruması beklenir. Ürün yapısı gereği kayganlık vericidir. Bu yüzden mutlak suretle ayak havuzunun çevresinde kaymaz bant veya paspas kullanılmalıdır.

MECKİM Ayak havuzu dezenfektanı PROEES 5 litre ve 20 litre olmak üzere özel ambalaj şekilleri ile sunulmaktadır.

Güneş ışığına maruz bırakmayınız. Kuru serin ve havalandırmalı yerde muhafaza ediniz. 20 litrelik bidonları üst üste 2 sıradan fazla istiflemeyiniz. Kolileri 4 sıradan fazla istiflemeyiniz. Ambalaj üzerinde belirtilen güvenlik ekipmanlarını kullanınız. Ambalajın ağzını kapalı tutunuz. Başka kimyasallar ile karıştırmayınız.

E-Bülten Kayıt

E-Bültene kayıt olarak yenilikler, size özel kampanyalar ve tekliflerden haberdar olun