Buhar Kazanı Koruyucu 30Litre

Proees Buhar Kazanı Koruyucu

Proees buhar kazanı koruyucu sistemde kireç, mikroorganizma ve mineral tortularının tek bir kimyasal katkı ile oluşumlarını engelleyerek verimi arttırır. Cihaz kullanım ömrünü uzatır.

Hemen Satın al

Buhar Kazanı Kireç Ve Korozyon Önleyici Proees

Sistemlerde kullanılan su içerisindeki zararlı mineralleri etkisiz hale getirerek yüzeylerde kireç, tortu,  pas tabakası ve korozyon oluşumunu engellemek için özel olarak formüle edilmiştir. İçeriğinde bulunan koruyucu inhibitörler sayesinde sisteme zarar vermez.

Kireç, mikroorganizma ve mineral tortularının tek bir kimyasal katkı ile sistemde oluşumlarını engeller. İçerdiği inhibitörler sayesinde bakır alüminyum dahil metal yüzeylere zarar vermez. Sisteminin yüksek verimde çalışmasını sağlar. Çevre açısından zararlı bileşikler içermemektedir. Bakteri oluşumunu ve kötü kokuları engeller. Sistemde pas, korozyon ve kışır oluşumunu önler. Çamurlaşmayı engeller. Enerji tasarrufu sağlar. Bakım maliyetlerini düşürür. Donmayı engeller.

Sistemin Proees buhar kazanı temizleyici ile temizliği sağlandıktan sonra toplam su kapasitenin %10’u kadar Proees buhar kazanı koruyucu ilave edilir.

MECKİM Buhar Kazanı koruma kimyasalı PROEES 30 litre olarak sunulmaktadır.

Güneş ışığına maruz bırakmayınız. Kuru serin ve havalandırmalı yerde muhafaza ediniz. Üst üste 2 sıradan fazla istiflemeyiniz. Ambalaj üzerinde belirtilen güvenlik ekipmanlarını kullanınız. Ambalajın ağzını kapalı tutunuz. Başka kimyasallar ile karıştırmayınız.

Buhar kazanlarında 2 mm kireç % 5 – 7 arası fazla yakıt sarfiyatına neden olur. Kireç yapıştığı yüzeyde ciddi derecede korozyona neden olarak sistemde kısa sürede çürüme oluşturur. Kireç oluşan sistemlerin temizlenerek koruma altına alınması gerekmektedir. Buhar kazanı korozyon ve kışır önleyici Proees kullanmak, çalışan sistemin verimini korumasını sağlar.

E-Bülten Kayıt

E-Bültene kayıt olarak yenilikler, size özel kampanyalar ve tekliflerden haberdar olun

Hata: İletişim formu bulunamadı.