Endüstriyel tip gider açıcı

Endüstriyel tip gider açıcı

Endüstriyel tip gider açıcı Proees ;Her türlü kanalizasyon, logarı ve bunlara bağlı pimaşlar’da tıkanmalara neden olmuş organik atık ve yağ kalıntılar üzerinde kullanıma uygundur.

GİDER BORULARINDAKİ YAĞLANMALARI TEMİZLER, YAĞLANMA KAYNAKLI DARALMALARI ORTADAN KALDIRIR.

Yatay olarak giden gider borularında veya mutfak borularında yoğun yağ kullanımı sonrası gider borularına dökülen yağlar boruların çaplarında daralma oluşturur ve bu daralmanın sık sık tıkanmalara sebebiyet verir.Bu Daralmaları gidermek için tevsiye edilen miktarda Proees logar açıcı kullanılmalıdır.

Yağlanmalar ile reaksiyona girer ve gider borularını söküp harbi çekmiş gibi sökmeden yerinde temizleyerek taşlaşmış yağ tabakalarını yok eder.

Endüstriyel tip logar ve pimaş açıcı PROEES® ; yeterli kullanım ile giderlerdeki yağlanmayı ortadan kaldırarak boruların normal çapına dönmesini sağlayacaktır.

Tesisatçı yada yetkili kurumlar borularınızı açsa dahi PROEES® daralmayı ortadan kaldırmak ve sık bir şekilde tıkanmanın önüne geçmek için kullanılmalıdır.

Endüstriyel tip gider açıcı kullanım amacı;

İçeriğinde bulunan çözücü bileşikleri sayesinde logar ve giderlerde tıkanıklıklara neden olan organik atıklar ve ağır kalıplaşmış yağ tabakaları üzerinde son derece etkilidir. Çünkü gider içerisinde tıkanıklığa neden olan partikülleri parçalar eriterek temizler.

Tekrardan tıkanıklık yaratmalarını ortadan kaldırır.

PROEES® Endüstriyel tip logar ve pimaş açıcı ;İçeriğinde bulunan koruyucular sayesinde gideri oluşturan pimaş boruları, contaları ve taş aksamlar üzerinde olumsuz etki göstermez ve tahribat ve delinmelere neden olmaz.

Etkili olduğu Metaryeller;

kâğıt peçete

hasta bezi,

ped,

çocuk bezi

türevi organik atık

bez,

kumaş çamaşır

ENDÜSTRİYEL TİP GİDER AÇICI PROEES® KULLANIM TALİMATI

Endüstriyel tip logar ve pimaş açıcı PROEES® tamamen tıkanmış problemli gider içerisine 100’lük pimaşlar’da metreye 2-2,5 KG veya 120 lik pimaşlarda 3-3,5 KG miktarda dökülerek 30-40 dakika beklenitilir.

Logarlarda uygun miktar m3 hesaplaması yapılarak belirlenir

Endüstriyel tip gider açıcı PROEES® uygulaması tıkanıklığın oluştuğu noktaya en yakın yerden yapılmalıdır.

Çünkü uygulama yaptığımız yer ile tıkanıklık arasındaki logara olan mesafe kullanacağımız ürün miktarını belirler.

Endüstriyel tip gider açıcı depolama ve dikkat edilmesi gerekenler;

Güneş ışığına maruz bırakmayın. Kuru;serin ve havalandırmalı yerde muhafaza ediniz.

Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

El yüz ve cilde temasında bol su ile durulayınız.

Geçmemesi dışında en yakın sağlık kuruluşuna baş vurunuz.

Pimaş ve logar açıcı proees ambalaj çeşitleri; 

     MECKİM® Endüstriyel tip pimaş ve logar açıcı PROEES® ; 5 kg 10 kg 20 kg olmak üzere özel ambalaj şekilleri ile sunulmaktadır.

Bir cevap yazın

Email
Phone
WhatsApp
WhatsApp
Phone
Email